2021 Silikon Fitil Fiyatları

Silikon fitil ürünleri birçok amaçla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. 2021 silikon fitil fiyatları üzerinde ise etkili olan bazı faktörler bulunmaktadır. Birbirinden farklı onlarca kullanılan bir malzeme olarak fitillerin dayanıklı ve uzun ömürlü olması gerekir.

silikon fitil fiyat 2021

Kurumsal firmamız tarafından üretilen her bir silikon fitil ürünü uzun yıllar dayanabilecek güce sahiptir. Böylece tekrar tekrar malzeme almadan sağlıklı bir şekilde yapılarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Silikon fitillerin diğer fitil ürünlere oranla tercih edilmesinin bazı nedenleri ve silikon fitil ücretleri hakkında merak edilenler için yazımızı okuyabilirsiniz.

Silikon Fitil Ürünleri Ne İşe Yarar?

Silikon fitil ürünleri birçok yönden kullanışlı ürünlerdir. Kimi zaman kapı ve pencere kenarlarında kullanılırken inşaat gibi alanlarda da kullanılmaktadır. Fitillerin faydalı olmasının en büyük nedeni de dayanıklı olmasıdır. Suyu geçirmeyen yapısı sayesinde oldukça başarılı faaliyet göstermektedir.

Silikon fitil ürünlerin faydaları ve neden tercih edildiğine dair birçok madde saymak mümkündür. Oldukça hafif olan ve uygulanırken beraber kullanıldığı malzemeler üzerinde baskı oluşturmayan silikon fitiller aynı zamanda kapılarda da tercih edilir.

Silikon Fitil Hangi Alanlarda Kullanılır?

Silikon fitil ürünleri en çok kapı ve pencerelerde kullanılır. Bu alanlarda sıkça tercih edilen fitiller aşağıda yer alan faydaları nedeni ile kullanılır. Fitil alırken dikkat edilmesi gereken öncelikli husus ise fitillerin ne kadar dayanıklı olduğudur. Silikon fitillerin en çok kullanıldığı alanlar aşağıdaki gibidir;

  • Dışarıdan su ve hava girişini engellemesi amacı ile kapı ve pencerelerde kullanılır.
  • Suya dayanıklıdır.
  • Oldukça hafif bir üründür. Kullanıldığı alanlar üzerinde herhangi bir baskı oluşturmadığından zarar vermez.
  • Kapı ve pencerelerin dengeli bir şekilde açılıp kapanmasını sağlar.
  • Haşerelerin yaşam alanlarına girmesini engeller.

2021 Silikon Fitil Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Önder silikon tarafından üretilen her bir silikon ürün kaliteli ve uzun yıllar dayanabilecek formdadır. Bu bağlamda üretilen silikon fitiller de boyut, ham madde ve sayıya göre fiyat bağlamında farklılaşmaktadır.

Silikon fitil ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve ücret bilgilerine ulaşmak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla Ara