Şeffaf Silikon Fitil

Birçok alanda kullanımı bulunan şeffaf silikon fitil genellikle inşaat ve ev dekorasyonu alanlarında daha sık kullanılmaktadır. Hafif yapıda bir ürün olması sayesinde kullanımı oldukça kolay olan silikon fitil, kullanıldığı alana göre farklı özellikler taşımaktadır.

Silikon fitil, cam ve pencere aralarında kullanıldığında sıcak ve soğuk geçişine engel olarak yalıtım sağlamaktadır. Ayrıca, dış kapı ve balkon kapı aralıklarında da kullanılarak hem yalıtım hem de istenmeyen haşerat gibi canlıların geçişini engellemektedir. Su geçirmez özelliği ve yalıtım özelliği sayesinde birçok evin ihtiyacını karşılayacak olan silikon fitil hem bireysel hem de toplu alımlarda sitemiz üzerinden satılmaktadır.

HEMEN BİZDEN FİYAT ALIN

Şeffaf Silikon Fitil

 

Şeffaf Silikon Fitil Nedir ?

Sitemizde satılan şeffaf silikon fitil ürünü, hem hafif yapısı hem de oldukça dayanıklı olmasıyla fark yaratmaktadır. Silikon fitilin uygulanması bilinenin aksine oldukça kolaydır. Kötü ya da bilinçsiz uygulamaların birçoğu ürün kalitesizliğinden olmaktadır.  +250 derece sıcaklıktan -60 derece sıcaklığa kadar dayanan yapısıyla her türlü ev ve iş yerinde kolaylıkla kullanılabilir.

Son teknoloji ürünlere ulaşılabilecek olan sitemizde insan sağlığına zarar veren materyalden üretilen hiçbir ürün bulunmamaktadır. Tüm kapı ve pencerelerde, cam balkonlarda, duşakabin ya da mutfaklarda kullanılabilecek olan fitil görünmez yapısıyla da evdeki şıklığı bozmamaktadır. Ayrıca temizliği de oldukça kolay olduğundan küflü görünümü olan banyolar ya da tuvaletlerde de kullanılabilir. Hem işlevsel hem de şık görünümlü şeffaf silikon fitillere internet sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşılabilir.

 

Şeffaf Silikon Fitil Fiyatı

Yukarıda bahsedildiği gibi -60 derece soğuk ile +250 derece sıcaklık arasında oldukça geniş bir sıcaklık eğrisi arasında kullanılabilen şeffaf silikon fitil dayanıklı yapısıyla da dikkat çekmektedir. Antibakteriyel yapısı sayesinde üzerinde herhangi bir bakteri de bulundurmadığından, bozulma ya da çürüme gibi sorunlar da gözlenmez. Dayanıklı bir yapıda üretildiğinden kimyasal temizleyiciler dahi bu ürünün işlevinde bir bozulma yapmaz.

 

Kapı ve cam aralarındaki sıkışma, büzüşme ya da bükülmeler de bu ürünün elastik yapısına zarar vermez. Bütün bu özellikler göz önüne alındığında oldukça dayanıklı olduğu görülen şeffaf silikon fitiller, ilk uygulamadan sonra yıllarca kullanılabilir. Kullanım bittikten sonra geri dönüştürülebilir özelliği bulunduğundan çevre kirliliği de yaratmamaktadır.

 

Call Now ButtonTıkla Ara