Silikon Fitil Nedir?

Günümüzde birçok alan silikon fitil kullanılmaktadır. Bizler Önder Silikon firması olarak sizlere silikon hizmeti de sunmaktayız. Silikon fitil oldukça kullanışlı bir ürün olmasından dolayı birçok sektörde farklı farklı amaçlarla kullanılmaktadır. Peki, silikon fitil nedir? Şöyle ki silikon fitil, dışarıdan yağmur suyu gibi durumlarından içeri girilmesini engellemektedir.

silikon fitil nedir

silikon fitil nedir

Silikon Fitil Nedir ?

En fazla silikon fitili kullanan sektör, kapı ve pencere imalatıyla uğraşan sektörlerdir. Kapı ve pencerenin muhafazası dışında aynı zamanda böcek gibi farklı haşerelerinde pencere kenarlarından içeri girmelerini engellemektedir. Silikon fitilin en önemli özelliği ise suya dayaklı bir şekilde olmasıdır. Firmamız da bu özelliğe oldukça hassas davranmaktayız. Bu özelliği ile kesinlikle su geçirmemektedir.

Silikon fitil ile ürettiğimiz conta ve borular da oldukça pratik bir kullanım hizmeti sunmaktayız. Daha çok pencere ve kapılarda kullanılmasının en başlıca sebebi de budur. Silikon fitil imalatı ve satışlarımızda sizler için daima güvenli ve kaliteleri hizmet sunan firmamızın en büyük hedefi müşteri memnuniyetini sağlayarak başarımızı daha iyi seviyelere götürmektedir. Sürekli son teknoloji takip ederek sizlere yenilikçi bir firma olarak güncel ürünler sunmak için daha çok çalışıyoruz.

Silikon Fitil Hangi Alanlarda Kullanılmaktadır?

Silikon fitilin ham maddesi sizin de bildiğiniz üzere silikondur. Uygun bir fiyatlı bir malzemedir. Bu sebeple temin etme konusunda kesinlikle sorun yaşamadan alabilirsiniz. Ürünlerimizin geri dönüşülme özelliği olmasından dolayı asla çevre kirliliğine mahal vermemektedir. Ayrıca ürünlerimiz insan sağlığına da özen verilerek üretilmektedir.

Önder Silikon Firması Hizmetlerimiz

Silikon firması olarak sadece silikon fitil değil birçok hizmetimizde bulunmaktadır.

Bunlar;

  • Silikon conta
  • Silikon Boru
  • Silikon Hortum
  • Silikon Lama
  • Silikon Levha
  • Silikon Şerit
  • Silikon Profil
  • Silikon Kapı Profili
  • Silikon Tambur Profili, gibi birçok hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

 

Bunun için daha fazla bilgi almak adına, ondersilikon.com web sitemizi de gezebilirsiniz. Ayrıca fiyat içinde 0212 485 07 02 numaralı telefondan bize ulaşarak uygun bir teklif alabilirsiniz. Önder Silikon firması olarak sizlere hizmet etmekten gurur duyar ve hizmetimizin sürekliliği için sizlere teşekkür ederiz.

Call Now ButtonTıkla Ara