Isıya Dayanıklı Silikon Fitil

Isıya dayanıklı silikon fitil, birçok alanda kullanılan çözüm odaklı ürünlerimiz ile her ihtiyaca uygun üretim gerçekleştiriyoruz. Ürünlerimiz arasında kullanım alanı oldukça fazla olan karbon, silisyum ve oksijen içerikli olup dirençli bir yapıdadır. Düşük ve yüksek sıcaklığa oldukça dayanıklı olduğu için kapalı alanlarda kullanımı yaygındır.

Evde, işyerinde kullanımının yanı sıra fabrika ve sanayilerde de kullanılmaktadır. Ses yalıtımı yüksek verimlilikte olduğu için işyeri ve ev yapılarında son zamanlarda tercih edilen silikon ürünler arasındadır. -60 derece ve 250 derece gibi düşük ve yüksek sıcaklarda gösterdiği mukavemet ile oldukça başarılı bir üründür. Makine ve kapak gibi sıcak su ya da yüksek sıcaklıktaki buhar ile işlem yapılan her yerde kullanılmaktadır.

isiya-dayanikli-silikon-fitil

Isıya Dayanıklı Silikon Fitil Çeşitleri

Birçok iklim koşuluna karşı oldukça dayanıklı olan ısıya dayanıklı silikon fitil çeşitleri istenilen renk, ölçü ve modelde hizmetinize sunulmuştur. Silikon fitil üretimi yapan firmamız aynı zamanda satışını da gerçekleştirmektedir. Su geçirmeyen özelliği ile banyo, mutfak, su tesisatı gerektiren her alanda tüm sızıntıları engeller ve hijyenik bir ortam sağlar.

Isıya Dayanıklı Silikon Fitil Fiyatları

Kendi üretimimiz olan ve kaliteli malzemeden üretilen ısıya dayanıklı silikon fitil fiyatları kullanım alanına ve ihtiyaca göre belirlenir. Tüm silikon ürünler arasında oldukça uygun fiyata sahip olan silikon fitil ürünlerimiz, kullanım amacına uygun olarak en uygun maliyet ile yalıtım imkânı sunuyoruz. İstediğiniz ölçü, ebat, renk ve fitil çeşitlerine göre fiyat belirliyoruz. Günümüzde ısı ya da ses yalıtımı konusunda yüksek ücretler talep edilmekte ve özellikle ısı yalıtımı konusunda yetersiz kalmaktadır. Silikon fitil yalıtım ürünleri arasında açık ara önde olmaktadır.

Isıya Dayanıklı Silikon Fitil İmalatı

Kullanım alanı itibari ile birden çok sektöre hitap eden ısıya dayanıklı silikon fitil imalatı oldukça zorlu bir iş gerektirmektedir. Uzman kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımız ile ürettiğimiz ürünleri kalite kontrolden geçerek satışa sunuyoruz.

Tüm silikon ürünlerimizin ultraviyole ışınlarına dayanıklı olması, birçok malzeme ya da materyalin dayanamayacağı yüksek ısı ve soğuğa karşı gösterdiği direnç sayesinde yoğun talep görmektedir. Silikon ürünlerimizin diğer önemli özellikleri arasında temizliği oldukça kolay ve hijyenik olmasıdır. Sağlığa zararı olmayan ürünlerin kullanılmasının zorunlu olduğu bazı iş alanları vardır.

Bunlar arasında laboratuvar, tıp, sağlık sektörü, muayenehane gibi özen ve titizlik isteyen yerlerde kullanımı her gün artmaktadır. Aynı zamanda kimyevi alanda çalışmalar yapan fabrika ya da sanayi kollarında aranan ürünler arasındadır.

Call Now ButtonTıkla Ara